Bestuur en commissies

Bestuur

Harry Beerling

Harry Beerling

Automatisering
Harry Beerling

Harry Beerling

Automatisering
Egbert van Dam

Egbert van Dam

Penningmeester
Egbert van Dam

Egbert van Dam

Penningmeester
Jaap Solle

Jaap Solle

Algemeen secretaris
Jaap Solle

Jaap Solle

Algemeen secretaris
Gerard Schenkel

Gerard Schenkel

Voorzitter
Gerard Schenkel

Gerard Schenkel

Voorzitter
Jan de Jonge

Jan de Jonge

Logistiek – ondersteuning
Jan de Jonge

Jan de Jonge

Logistiek – ondersteuning
Aart Deetman

Aart Deetman

Diergroepsecretaris sier- en watervogels
Aart Deetman

Aart Deetman

Diergroepsecretaris sier- en watervogels
Gerrie Kreeft

Gerrie Kreeft

Diergroepsecretaris van de Sierduiven
Gerrie Kreeft

Gerrie Kreeft

Diergroepsecretaris van de Sierduiven
Anja Beerling

Anja Beerling

Diergroepsecretaris jeugdshow
Anja Beerling

Anja Beerling

Diergroepsecretaris jeugdshow
Geert-Jan Groenhof

Geert-Jan Groenhof

Diergroep secretaris van de Pelsdieren
Geert-Jan Groenhof

Geert-Jan Groenhof

Diergroep secretaris van de Pelsdieren
Bernd Bolt

Bernd Bolt

diergroep secretaris van de cavia’s en kleine knager
Bernd Bolt

Bernd Bolt

diergroep secretaris van de cavia’s en kleine knager
Harm Timmer

Harm Timmer

Halindeling
Harm Timmer

Harm Timmer

Halindeling
Hendrik Timmer

Hendrik Timmer

Pr
Hetty Borger

Hetty Borger

Diergroep Hoenders, Dwerghoenders, Serama’s
Hetty Borger

Hetty Borger

Diergroep Hoenders, Dwerghoenders, Serama’s
J. v.d.Spoel (leiding)

J. v.d.Spoel (leiding)

Zeijerveld

Op- en afbouwcommissie

J. de Jonge (leiding)

J. de Jonge (leiding)

Vries
H. Mulder

H. Mulder

Wildervank
F. Kremer

F. Kremer

Eelde
G. Nijdam

G. Nijdam

Eelde
H. Schuur

H. Schuur

Muntendam
A. M. Smit

A. M. Smit

Rolde
H. B. Timmer

H. B. Timmer

Nieuw-Buinen
H v.d. Vecht

H v.d. Vecht

Gieten
J. Bebingh

J. Bebingh

Eelde
H. E. Poortinga

H. E. Poortinga

Leens
J. v.d.Spoel (leiding)

J. v.d.Spoel (leiding)

Zeijerveld
J. Krijthe

J. Krijthe

Eelderwolde
N. Bruinsma

N. Bruinsma

Rutten
G. Loorbach

G. Loorbach

Muntendam
M. Buring

M. Buring

Peize
V. Beerling

V. Beerling

Nw. Schoonebeek
A. Timmer

A. Timmer

Nieuw-Buinen
D. Nocolai

D. Nocolai

Donkerbroek
J. Wever

J. Wever

Muntendam
J.W. Hondelink

J.W. Hondelink

De Wilp
A. Lanting

A. Lanting

Aalden
P. Gol

P. Gol

Havelte
W. Martens

W. Martens

Koekange

Aankleding hal

H. B. Timmer

H. B. Timmer

Nieuw-Buinen
D. Nicolai

D. Nicolai

Donkerbroek
J. v.d.Spoel (leiding)

J. v.d.Spoel (leiding)

Zeijerveld
Paul Mulder

Paul Mulder

Gieten

Verkoopbureau

D. Wietses (leiding)

D. Wietses (leiding)

Eelde
G. A. Spijkerman

G. A. Spijkerman

Meppel
D. Doorten

D. Doorten

Diever
H. Hoornstra

H. Hoornstra

De Pol
R. Kappe

R. Kappe

Diever
C. Kolk

C. Kolk

Ansen
G. Lokhorst

G. Lokhorst

Gieten
H. Lamberts

H. Lamberts

Dalen
G. Meijer

G. Meijer

Zevenhuizen
I. Meijer

I. Meijer

Zevenhuizen
J. Meijer

J. Meijer

Zevenhuizen
P. Nijmeijer

P. Nijmeijer

Nieuwlande
E. Struik

E. Struik

Darp
M. Wietses

M. Wietses

Eelde
P. Wijnacker

P. Wijnacker

G. Bouwman

G. Bouwman

Appingedam
C. Jongsma

C. Jongsma

Appingedam

Commissie Jeugdshow

Harry Beerling

Harry Beerling

Automatisering
Anja Beerling

Anja Beerling

Diergroepsecretaris jeugdshow
Harm Timmer

Harm Timmer

Nieuw-Buinen
Vincent Beerling

Vincent Beerling

Nieuw-Schoonebeek
Ina Timmer

Ina Timmer

Nieuw-Buinen

Kaartverkoop

M. Mekers

M. Mekers

Dinxperlo
Mevrouw Mekers

Mevrouw Mekers

Dinxperlo
Dhr. Duits

Dhr. Duits

Mevr. Duits

Mevr. Duits

Uitgifte Catalogus

Johannes Hunneman

Johannes Hunneman

Jubbega
J. Douma

J. Douma

Jubbega
H. Hofstra

H. Hofstra

Hoornsterzwaag

Kaartcontrole

Leden van de vereniging “Sport en Vriendschap” uit Ter Apel

Leden van de vereniging “Sport en Vriendschap” uit Ter Apel

Voedercommissies

Sier- en Watervogels

H. de Vries (leiding)

H. de Vries (leiding)

Tijnje
R. Elverdink

R. Elverdink

Boornbergum
A.Timmer

A.Timmer

Nieuw-Buinen

Sierduiven

Joh. Kramer

Joh. Kramer

Bedum
W. Martens

W. Martens

Koekange
J. H. Fial

J. H. Fial

Delfzijl
W. Folkersma

W. Folkersma

Zuidhorn
R.H.G. Oving

R.H.G. Oving

Eelde

Hoenders, dwerghoenders en Serama’s

J. v.d.Spoel (leiding)

J. v.d.Spoel (leiding)

Zeijerveld
G. Bouwman

G. Bouwman

Appingedam
P. Eissens

P. Eissens

Haren
E. Hageman

E. Hageman

Zuidbroek
E. Homan

E. Homan

Yde
H. Homan

H. Homan

Yde
C. Jongsma

C. Jongsma

Appingedam
A. Kiewiet

A. Kiewiet

Noordbroek
J. Kiewiet

J. Kiewiet

Noordbroek
J. Palsma

J. Palsma

Niebert
M. de Veen

M. de Veen

Ter Apel
B. Weis

B. Weis

Noordbroek
K. Werksma

K. Werksma

Tolbert

Konijnen

J. Bebingh

J. Bebingh

Eelde
J. Winter (leiding)

J. Winter (leiding)

Een
R. Bathoorn-Bebingh

R. Bathoorn-Bebingh

Tynaarloo
A. H. Odding

A. H. Odding

Paterswolde
J. Postmus

J. Postmus

Haren
A. M. Smit

A. M. Smit

Rolde
H. Venema

H. Venema

Uithuizen
H. Wiering

H. Wiering

Ureterp
C. Smit-Huisman

C. Smit-Huisman

Akkrum
Jan Veldman

Jan Veldman

Akkrum

Cavia’s

B. Bolt

B. Bolt

Westerbroek
H. E. Poortinga

H. E. Poortinga

Leens

Kantine Noordshow

G. Groenhof

G. Groenhof

1e Exloërmond
B. Groenhof

B. Groenhof

1e Exloërmond
Bart Groenhof

Bart Groenhof

1e Exloërmond
Gerard Groenhof

Gerard Groenhof

1e Exloërmond

Uitgifte Ereprijzen

M. de Jonge

M. de Jonge

Vries
A. de Jonge

A. de Jonge

Gieten